fbpx
Fatma Gümüş
İstanbul/Florya

Gerçekten Cihazın içerisindeki filtreler çok kaliteli ürün montajından 20 gün sonra yaptığımız test sonucu pH 8,3 çıkması muhteşemdi. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Berat Nazik
İstanbul/Beykoz

İstanbul gibi yerler için faydalı bir ürün. Damacana suya artık para vermiyorum. Yaptığınız kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

Hasan Tahsin Gündoğdu
Anakara/Yenimahalle

Corona virüsü sebebiyle damacana ve pet şişeyi artık eve sokmama kararı aldım. Su arıtma cihazı alıp artık suyu evde üretiyoruz. Meridyen ekibi de filtre değişimlerimizi takip edecekler. İlginiz ve hızlı servisiniz için teşekkür ederim.

Aysel Kent
İstanbul/Esenler

Yaşadığımız semt şebeke suyu ve damacana su satış noktasında oldukça serbest ve hijyenik değil. Virüslere ve zararlı durumlara karşı önlem almak istedim ve Meridyen firmasından su arıtma cihazı aldım. Şu an gayet memnunum. İlginiz ve sorularımıza verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Ümit Uz
İstanbul/Bayrampaşa

Araştırmalarımız sonucu Meridyen Su Arıtma firması ile karşılaştık ve evimize su arıtma sistemini kurdurduk. Firmadan ve satın aldığımız cihazdan son derece memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Arayana Sürpriz İndirim