Sıkça Sorulan Sorular

Filtre değişim süresi şebeke suyunun kirliliğine göre değişim göstermektedir. İlk 3 filtrenin kullanım süresi maksimum 1 yıldır. 1 yıl kullandıktan sonra 3 filtrenin değişmesi gerekmektedir. Diğer 3 ana filtre ise 2 yılda bir değişmesi gerekmektedir.

İlk 3 filtrenin ücreti 120 TL. Diğer ana filtrelerin ücreti ise 250 TL

Deneme süresi maalesef yoktur fakat 14 gün içinde KOŞULSUZ İADE hakkınız bulunmaktadır. Ürün ödemesini nasıl yaptıysanız aynı şekilde aynı yöntemle iade alırsınız.

Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile tüm kredi kartlarına 6-9-12 taksit imkanıyla ödeme yapabilirsiniz.

Dilerseniz montaj esnasında gelen yetkili servisimize de ELDEN ödeme yapabilirsiniz

Yada montaj sonrasında havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Mesai çalışma günlerinde saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. İkamnet ettiğiniz yer merkezi bir konumda ise 2 gün içinde cihazınız elinize ulaşır.

Destek ekibimizin sizlere verdiği kargo takip numarası ile kargonuzun son durumunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kargo ve montaj ücretsizdir. Herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Montaj esnasında tesisatınızla ilgili bir problem varsa eğer tarafınızdan yaptırılması gerekir.

Kurulum gerçekleştikten sonra servis arkadaşımız sizlere kartvizit bilgilerini bırakır ve sizi “montaj sonrası takip” programına dahil eder. Cihaz bakım ve filtre değişimleri için sizleri belirli aralıklarla arayıp bilgilendirir. Onay verdiğiniz taktirde gelirler ve değişimleri gerçekleştirirler.

Değiştirilen filtre ücretini ödersiniz. Ekstra servis hizmet bedeli ödemezsiniz.

81 il ve ilçelerinde yetkili servis ağımız mevcuttur. Bulunmuş olduğunuz yer merkezden uzak olsa da sizlerden ekstra ücret talep edilmez.

Her şeyden önce sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını düşünmekteyiz. Kaliteli su arıtma cihazı modellerimizde sağlığa zararlı ve kimyasallardan oluşan hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için hafta sonu da dahil olmak üzere WHATSAPP destek hattımıza ve diğer iletişim numaralarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara