Su Arıtma Cihazı Pompa (Motor) Tamiri

Su basıncının yeterli olmadığı yerlerde su arıtma cihazına ekstra olarak takılan pompa (motor) aparatı çalışması süresince bozulabilir. Bunu birçok nedeni vardır. Sürekli rutubetli bir yerde çalışıyor olması, elektrik voltajında yükselme-alçalma, su ile temas olması bozulması için belli başlı etkenlerin başında gelir. Meridyen su arıtma servisimiz, pompa (motor) tamirini yapmak için hizmetinizde.

Su Arıtma Cihazı Musluk Tamiri

Arıtma cihazlarının dış aksanlarından biri olan musluk, tezgâha montaj edilerek çalışmaktadır. Kullanım süresince tıkanma, çatlama olması durumunda değişimi veya tamiri hizmeti sağlamaktayız. Yerli üretim ve garantili ürünler kullanmaktayız.

Su Arıtma Cihazı Tank Tamiri

Arıtma cihazının iç aksanlarından biri olan su tankı bakımı yapılmadığı taktirde problem çıkartabilir. Suyu basınç ile vermez, az ya da yetersiz verebilir. İçerisinde bulunan Kauçuk Diyafram kontrol edilmesi gerekir. Tank ile ilgili yaşadığınız tüm problemlerin çözümünü servisimiz sağlamaktadır.

Numara Bırakın Sizi Arayalım  Sık Sorulan Sorular

  Kullandığınız malzemeler kaliteli mi?

  Tamamen yerli üretim ve birinci sınıf ürün kullanıyoruz. Kullandığımız parçaları gözünüzün önünde kutusundan, ambalajından çıkartıyor ve montajını yapıyoruz.

  Servis kaç günde gelir?

  Gün değil, birkaç saat içerisinde geliyoruz. Yeterli problemin ne olduğunu, nerede olduğunu söyleyin. 7/24 çalışan ekibimizle hizmet vermekteyiz.

  Sadece Meridyen marka cihazlara mı bakıyorsunuz?

  Hayır, tüm markaların cihazlarını tamir edebiliyoruz. Tecrübeli ekibimiz alacağınız en uygun fiyat teklifiyle hizmet veriyoruz.

  Garantisi bitmiş ürünleriniz için servisiniz var mı?

  Evet, biz cihazımızın her daim arkasındayız. Garantisi bitmiş, bitmemiş fark etmez. Probleminizi çözmek için buradayız.

  iconKullanıcı Yorumları

  Aradığım her saat ulaşabildiğim bir servis. Daha önce servis peşinden boşuna koşmuşuz. Çok rahatladık.
  Daha önce başka bir servis yüzünden evimizi su bastı. Yıllardır meridyen ile çalışıyoruz. Herşey kontrol altında. Teşekkür ederiz.
  Kaliteli malzeme kullanıyorlar. Gözümüzün önünde tüm işlemleri yapıyorlar. Güveniyoruz.
  Back to Top
  Product has been added to your cart
  Hemen Ara