Sancaktepe Su Arıtma Cihazı

Sancaktepe su arıtma cihazı

Sancaktepe Su Arıtma Cihazı

Sancaktepe su arıtma cihazı satın alımlarında, filtre değişimlerinde, servis, periyodik bakım ve yedek parça temini konusunda hizmet veren Meridyen Su Arıtma Sistemleri kaliteli, sağlıklı ve ekonomik olmasıyla tavsiye oranı yüksektir. Sizlerin sağlıklı su üretmeniz için arıtma cihazlarında sağlık hususundan ödün vermeden çalışmaktadır. Tüm donanımları ile NSF ve TSE onaylı olması ile tavsiye sebebi olmuş su arıtma sistemleri üretmektedir.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri TSE, ISO, NSF gibi dünya sağlık örgütünün onayladığı belgelere sahip su arıtma cihazları üretmektedir. Tüm plastik aksamları ile ‘Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı 5 numaralı plastikten üretmektedir.

Sancaktepe Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Su arıtma cihazları kullanım amacı ile sağlıklı, alkali seviyesi yüksek, mineralli ve içimi yumuşak olan su üretme amacıyla üretilir.
Su arıtma sistemleri ön filtreler, ana filtreler, bağlantı dirsekleri, bağlantı hortumları, su tankı, musluk ve plastik aksamları ile bir parça
halinde müşterilere sunulmaktadır. Tüm parçaları ve yan donanımları ile sağlıklı olması gerekmektedir. Meridyen Su arıtma sistemleri tüm parça ve donanımlarında sağlık hususundan ödün vermeden ekonomik bütçenizi de düşünerek yerli üretim malzemeler ile bir araya gelmiştir. Yerli üretim olması sebebiyle de dolar, Euro gibi yabancı döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilenmemektedir.Bu sebep ile filtre değişimlerinizde fiyat farklılıkları gibi sürprizler ile karşılaşmazsınız.

Sancaktepe Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı alacak müşterilerimiz araştırma yaptıklarında kafalarında fiyat konusunda sürekli olarak kafaları karışmaktadır. Farklı firmalar 2 bin Türk Lirası üzerinde farklı fiyatlar ile karşılaşmaları yanında 600-700 Türk Lirası gibi çok düşük fiyatlar arasındaki uçurumlar müşterilerin kafasında da soru işareti oluşturmakta. Ucuz satılan su arıtma cihazlarında başlıca satıcıya sormanız gereken özelliklerden biri içindeki tankın ham maddesidir. Metal ya da plastik olan su tanklarında bakteri, virüs ve mikroplar hemen yuvalanma yapar bu sebepten suyunuzda koku ve renk bozumu olur. Bu sebepten su tankı seçimlerinde Çelik seçimi tank içinde hem virüs, bakteri ve mikrop oluşumu olmaz. Hem de suyunuzda koku, renk değişimi ve suyun yumuşaklığında bir sorun yaşamazsınız. Filtrelerinin ( NSF ve TSE ) belgelerinin olmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Sancaktepe Su Arıtma Servisi

Meridyen su arıtma sistemleri kaliteli, sağlıklı ve ekonomik su arıtma cihazı üretmesinin yanında, 81 ilde yaygın profesyonel, kaliteli ve hızlı servis ağı ile daima yanınızda olmaktadır. Cihaz satışlarının montajından sonra da 3 yıl garanti süresinden sonrada ömür boyu filtre değişimlerinizi, periyodik bakımlarınızı sizin yerinize takip ederek sizleri bilgilendirerek randevu tarih ve saatine riayet ederek ÜCRETSİZ olarak hizmet vermektedir.

sancaktepe su arıtma cihazi

Meridyen Su Arıtma Sistemleri sizlere sağlıklı, kaliteli, mineralli ve yüksek Ph Alkali seviyesinde su üretmesi yanında ekonomik bütçenizi de korumanıza ve tasarruf etmenize yardımcı olur. Damacana suların maliyetlerinin yüksek olması sebebiyle de tercih sebebi olmaktadır. Su arıtma cihazı seçimleriniz ile aldığınız su arıtma sisteminin damacana ya kıyasla 6 ila 8 ayda damacana masrafından kurtulmanız ile amorti edebilirsiniz. Damacana suların pet şişesinden dolayı oluşacak mikrop, virüs ve bakteri oluşumlarından kurtularak sizin ve sevdikleriniz için sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz.

Yüksek pH lı (alkali ) su tüketerek detoks, diyet ve rejim yapanlar için uygundur. Diyetisyen ve uzmanların tavsiye ettiği 8,5 pH seviyesinde su üretmek için Meridyen Su Arıtma Sistemlerine başvurun.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri Çağrı Merkezini 7 gün 24 saat arayarak sizler ve sevdikleriniz için en iyi su arıtma cihazı seçimini birlikte yapabiliriz.

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, Meridyen’den Alınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


has been added to your cart:
Checkout
Hemen Ara