Eyüp Su Arıtma Cihazı

Eyüp su arıtma cihazı

Eyüp Su Arıtma Cihazı

Eyüp Su Arıtma Cihazı ‘nı sağlıklı, kaliteli, mineralli ve yüksek pH (Alkali) ‘lı seçmek isteyen müşterilerimize 81 il, ilçe, köy, kasabada yaygın hizmet veren Meridyen Su Arıtma Sistemleri sizler için en kaliteli su arıtma sistemini su arıtma cihazı ile buluşturarak evinize getirmektedir.

Eyüp Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Sağlıklı, kaliteli, mineralli ve yüksek alkali seviyesinde su üretmek için su arıtma sistemlerinde en sağlıklı model olan Reverse Osmosis System ( Ters Osmoz ) sistem kullanmaktadır. Kaliteli filtre, bağlantı hortumları, bağlantı dirsekleri ve tüm parçaları ile TSE onaylı donanımlar kullanılmaktadır. Uzak doğunun hem sağlıksız hem ucuz parçaları kullanmak yerine Yerli Üretim NSF gibi önemli kurumların belgelerini almaya hak kazanmış bir firmadır.

Sağlıklı bir detoks ve diyet programı yapabilmenin yolu sağlıklı bir beyin için mineralli ve pH alkali seviyesinin uygun olduğu su tüketmeniz gerekmektedir.Meridyen Su Arıtma Sistemleri sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi gerekli olan mineralleri koruduğu ve eklediği gibi 8,5 pH seviyesinde sağlıklı su içmenizi sağlar.

Tavşan kanı tabiri çay ve kahve yapımlarında berrak bir su üretebilmek ve yumuşak içim olması tercihlerimizdendir. Kaliteli ve NSF onaylı filtreleme sistemlerimiz ile bu kalitede çay ve kahveler yapabilir, dayanılmaz kokusu ve tadıyla tüketebilirsiniz.

Eyüp Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtıcı cihazlarda farklı fiyatlarda seçenekler bulmak mümkün. Farklı fiyatlarda modeller arasından seçim yapmak oldukça zor olmakta. Meridyen su arıtma sistemleri tüm cihazlarında yüksek kalite parçalar kullanarak mineralli ve yüksek pH lı su üretmektedir. Tüm cihazlarımızda kullanmış olduğumuz kaliteli su tanklarımız ve NSF onaylı filtreler ile donanım edilmiştir. Yerli üretim parçalarımız ile uzak doğunun sağlıksız ve ucuz parçalar kullanılmamıştır. En iyi su arıtma cihazına en uygun fiyatlardan ulaşabilmek için sizin ve sevdikleriniz için bütçenizi koruyarak belirlemek için 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. Tezgah altı yada tezgah üstü su arıtma cihazlarımız yanında su arıtma sebillerimiz ile ev, ofis, işyeri, atölye ve fabrikalarınız için çözümler üretebilirsiniz.

Eyüp Su Arıtma Cihazı Servisi

Meridyen Su Arıtma Sistemleri cihazlarının satışından, kurulumuna, filtre değişiminden, bakımına tüm işlemlerinde profesyonel, steril, randevu günü ve saatine riayet eden ve hızlı servis ağı ile sizlere hizmet vermektedir. 81 ilde servis ağımız ile profesyonel hizmet vermekteyiz. 3 yıl garanti süresinden sonra ömür boyu sizlerin yerine periyodik bakım ve filtre değişimlerinizi takip ederek ÜCRETSİZ değişimini ve bakımlarını sağlamaktayız.

eyup su arıtma cihazı

Çocuklarınızın beyin ve vücut gelişimleri için ortalama olarak günlük bir litre su tüketmeleri gerekmektedir. Pet şişelerin zamanla virüs, bakteri ve mikropların oluşmasından uzak tutabilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı suyu daha çok tüketebilmesi için suyun yumuşak ve tadı ve renginin güzel olmasını su arıtma cihazlarımız ile sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocuklarımızın daha çok su tüketmelerini sağlamış oluruz. Sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi çocuklarımızın ihtiyacı olan mineralleri almasını sağlarsınız. 8,5 pH Alkali seviyesinde su tüketerek kaliteli bir su içmesini sağlayabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, Meridyen’den Alınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


has been added to your cart:
Checkout
Hemen Ara