Su Arıtma Cihazında Oluşan Arızalar

Su arıtma cihazı içinde ya da dışında birçok arıza bulunabilir. Bu arızaların bazıları su tankından dolayı gerçekleşir, bazıları filtrelerden dolayı gerçekleşebilir, bazıları ise su tankı kurumunda oluşmuş bir arıza olabilir. Yine su arıtma sisteminde ortaya çıkabilecek arızalardan bir tanesinin sebebi de basıncın ayarlanamıyor olmasından ya da su tankına giden kabloların birkaç tanesinin tıkalı olmasından kaynaklanır. Bunun yanında su arıtma markaları da önemlidir. Kullanacağınız su arıtma cihazı iyi bir firma aracılığı ile takılmış olmalıdır. Verdiğimiz bütün hizmetlerde önce müşterilerimizin durumunun olumsuz etkilenmemesi için en iyi şekilde su arıtma cihazı kurulumu yapmaktayız.

Temiz Suyun Daha Hızlı Akması

Su arıtma cihazınızdan ortaya çıkabilecek arızalardan bir tanesi temiz suyun normalinden daha hızlı bir şekilde akıyor olması durumudur. Bu durumda yani temiz su musluğundan akan su normalinden daha hızlı akıyorsa ve beklemenize rağmen durum değişmiyor ise shutoff ve check valf kısmını değiştirmelisiniz. Bu kısımlarda yapılan değişiklikten sonra problem ortadan kalkacaktır. Yaptığınız değişikliğe rağmen problem devam ederse şu arıtma cihazınız için bir desteğe ihtiyacınız var demektir. Bu konuda ilgili firmamızdan yardım alarak sorununuzun kökten çözebilirsiniz. Kaldı ki firmamızın bu konuda çalışan profesyonel bir ekibi bulunmaktadır.

Arıtma Kısmının Daha Yavaş Akıtması

Su arıtma cihazınızda karşılaşacağınız sorunlardan diğeri ise arıtmadan gelen şu miktarı çok az akıyorsa  bu böyle bir durumda sorun arıtma kısmında oluşmuştur. Eğer burada da
Back to Top
Hemen Ara
Product has been added to your cart