Bakırköy Su Arıtma Cihazı

Çeşitli arızaları gidermek için Bakırköy su arıtma cihazı servisimize başvurabilirsiniz. Bütçenize uygun hizmetlerle çözüm odaklı çalışmaktayız. Suyun ve arıtma sistemlerinin hayatımızdaki önemi oldukça fazladır. Kokusuz ve güzel tatlı suyu içmek için, su arıtma cihazı temin edersiniz. Bu sistem özel bir mekanizmaya sahip olduğundan, çeşitli sorunlar da kendini gösterebilir. Cihazın kendi yapısı nedeniyle, çeşitli bölümlerin çözümü adına firmamız gereken desteği verecektir.

Bakırköy Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarının birçok sorunu olabilir. Bu problemlerden bazıları ve çözümleri şöyle sıralanabilir:
  • Tank doluysa fakat suyu musluktan alamıyorsanız, su tankı havasıyla alakalı bir sorun olabilir. Tanka hava basılmasıyla birlikte sorun çözülecektir. Sibop kısmına sivri bir parça ile bastırarak kendiniz deneyebilirsiniz. Ayrıca post karbon filtre ile alakalı bir sorun da olabilir. Filtre tıkalıysa ekstra müdahale gerekecektir. Tank vanası bozuksa, su arıtma cihaz musluğu problemi varsa da bu sorun görülebilir. Bazı hallerde tankın kendisi değişebilecektir.
  • Su tankının geç dolması durumu çok düşük basınçla alakalı olabilir. Çok uzun süre kullanılmayan su arıtma cihazında filtre değişimi gerektiği için de bu durumu yaşayabilirsiniz.
  • Tank dolu olması ve atık suyun durmaması halinde dört yönlü vanada sorun olabilir. Giriş suyu basıncındaki pürüzler de buna neden olabilir. Su arıtma cihaz tankı (deposu) havası kontrol edilmelidir. Depo boş bir durumdayken 7 PSİ ölçüsü baz alınır.
  • Su arıtma cihazı
Back to Top
Hemen Ara
Product has been added to your cart