Ataşehir Su Arıtma Cihazı Satışı

Ataşehir su arıtma cihazı ile sağlıklı kaliteli su arıtma cihazına kavuşabilirsiniz. En iyi su arıtma cihazına sahip olmanız için sizlere su arıtma cihazı satışlarımızda kurulum, montaj, periyodik bakım ve yedek parça temini gibi işlemlerimizde sizlere ÜCRETSİZ olarak sunmaktayız.

Ataşehir Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Su arıtma cihazlarında olması gereken Reverse osmosis system ( Ters Osmoz ) sistemdir. Ters osmoz işlemini yapan cihaz içerisindeki en önemli filtre olan membran filtredir. Membran filtrenin Türkiye’de hammaddesi ve üretim kapasitesi olmaması sebebiyle ithal edilmektedir. İthal edilen membran filtre’nin büyük titizlik ile seçilmesi gerekmektedir. Piyasada ithal edilen membran filtrelerin çoğunlukla ucuz maliyet ve kolay erişim imkanından dolayı uzak doğudan seçilmektedir. Uzak doğudan genellikle LG marka ithal edilmekte olduğu söylenmektedir. Ancak 2019 itibariyle LG firması membran filtre imalatı ve satışını durdurmuştur. Bu sebep ile piyasada LG marka olduğu söylenen filtreler ya çok önceden ithal edilmiş bu sebep ile raf ömrünü tamamlamıştır. Yada Orijinal olmadığı anlamına gelmiştir. Meridyen Su Arıtma Sistemleri cihazlarında diğer tüm filtrelere oranla maliyet konusunda pahalı olsa bile , sağlık konusunda hassas davranması sebebiyle Amerikan Teknolojisi ile üretilmiş ‘Vontron’ marka kullanmaktadır.

Meridyen su arıtma sistemleri kullanmış olduğu tüm filtrelerde TSE ve NSF onaylı filtreler kullanmaktadır. Tamamen yerli üretim olan parçalarımız sayesinde dolar ve ya farklı döviz kurlarındaki dalgalanmalardan etkilenmemektedir. Hem cihaz satın alımlarında hem filtre değişimlerinde hem de farklı yedek parça teminlerinde en sağlıklı donanımları en uygun fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz.

Ataşehir Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları firmalar arasında tank kapasitesi, filtre satısı, motorlu yada motorsuz, açık yada kapalı gibi etmenler sebebi ile fiyatlarda farklılık göstermektedir. 5 kişilik bir aile için 8 litre su arıtma cihazları yeterlidir. Günlük 200 litre su arıtma kapasitesine sahip 8 litrelik su arıtma cihazları ile sadece içme olarak değil, yemeklerde, bitkilerde, ütülemede ve hayvan dostlarımıza vermek için yeterli kapasitede kaliteli ve sağlıklı su arıtabilir. Bu cihaz ile daha ekonomik su arıtma cihazına ulaşabilirsiniz.

atasehir su arıtma cihazi

5 kişi ve üzerinde kullanıcısı olan ev, ofis, iş yeri, atölye ve fabrika gibi yerler için tezgah altı su arıtma cihazları, su arıtma sebilleri, tezgah üstü su arıtma cihazları gibi seçeneklerimizden birini tercih etmeniz için 7 gün 24 saat çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Ataşehir Su Arıtma Servisleri

Sağlıklı ve kaliteli su arıtma cihazı seçmenizin yanında güçlü, profesyonel ve hızlı servis ağı olan firma seçmeniz su arıtma cihazının montajından sonra da filtre değişimleri, bakımlarınızı profesyonel olarak takibini yapmayı sağlayabilirsiniz. Meridyen Su Arıtma Sistemleri montaj sonrasında 3 yıl garanti süresi sonrasında da ömür boyu cihazlarınızın filtre değişimi ve bakım sürelerini takip ederek sizleri hem bilgilendirip hem de ücretsiz olarak bakım ve filtre değişimlerini yaparak sizlerin yanınızda olmaktadır.

Meridyen su arıtma sistemleri cihazlarında filtrelerini NSF ve TSE onaylı olmasının yanı sıra tüm plastik aksamlarında ‘SAĞLIK BAKANLIĞI’ mızın onayladığı 5 numaralı plastik den üretilmektedir.
Sağlık hususundan ödün vermeden en sağlıklı su arıtma cihazı üretirken ekonomi bütçenizi de düşünüyoruz.

Write a comment

Your email address will not be published. All fields are required