Su Arıtma Cihazı
EVSEL

Su Arıtma Cihazı

7/24 Canlı Destek

Tüm sorularınız için bir telefon kadar yakınız

14 Günde Koşulsuz İade

Memnun kalmadığınız taktirde koşulsuz iade

Ücretsiz Kargo & Montaj

Türkiye'nin her yerine kaliteli hizmet

Kredi Kartına Taksit

Tüm kartlara vade farksız

HİJYEN
PANDEMİ DÖNEMİNDE KURULUM
TÜM HİJYEN KOŞULLARI GÖZETİLEREK YAPILMAKTADIR.
OFİS ve İŞ YERLERİNE ÖZEL

Su Arıtma Sistemleri

SİZLERDEN GELEN

Müşteri Yorumları

Türkiye'nin 81 İlinde

Müşteri Memnuniyeti

SU ARITMA CİHAZI, FİLTRE VE SERVİSLER

Sıkça Sorulan Sorular

Su arıtma cihazları günümüzde birçok bireyin tercih ettiği ya da etmeyi düşündüğü ekipmanlar arasında yer almaktadır. Su arıtımının günümüzde neredeyse zorunlu hale gelmesi bu durumu tetikleyen bir durumdur. Kişiler daha sağlıklı bir şekilde suyu temin etmek istediğinden bu cihazlara yönelmektedir. Su arıtıcı cihazlar sanıldığının aksine basit bir sistem ile sizlere gelen şebeke sularını temizlemektedir. Bu temizleme işlemi cihazların bünyesindeki filtreler sayesinde gerçekleştirilir. Firmamızın sizlere sunduğu uygun su arıtma fiyatları sayesinde sizler de istenen düzeyde temizliğe sahip bir suya ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere temin edilen su arıtma cihazları modelleri sağlık koşullarına uygun suları sağlamakta yardımcı olmaktadır.

Şebeke suyunuzun kirlilik oranı değişkenlik gösterir. Türkiye geneli ortalama atık su miktarı 1 litre için 2,5-3 litredir.

Cihaz fiyatları belirli kriterler göz önünde bulundurularak belirlenir. Cihazın markası, modeli, sahip olduğu filtre sayısı, kurulum ücreti, kur farkı ve piyasada bulunan fiyat politikaları dikkate alınır. Yurt dışından ithal edilen cihazların maliyetleri genellikle yüksektir. Firmalar satışını yaptıkları cihazı adresinize kadar getirerek montajını yapar. Montaj ve nakliye ücreti fiyat içerisine dahil edildiği için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz. Ürün kalitesinden ödün vermemek ve kaliteli su arıtma sistemine sahip olmak için profesyonel firmalar ile çalışmalısınız. Piyasa değerinin altında hizmet veren ve satışını yaptığı ürünün arkasında durmayan firmalar ile çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Su arıtma cihazları belirli fiyatın altına düşmeyen teknolojik ürünlerdir. Bu nedenle sağlığınızı korumak için çok ucuz fiyata ürün satan firmalar ile iletişime geçmeyin. Meridyen marka arıtma cihazı fiyatları 850 TL ile 5750 TL arasında, model ve özelliklerine göre değişmektedir.

Piyasada plastik, metal, çelik, paslanmaz çelik olmak üzere 4 farklı materyal kullanılır. Biz Meridyen Su Arıtma olarak sağlık hususuna önem verdiğimiz için paslanmaz çelik +anti bakteriyel Su tankı kullanmaktayız.

Cihaz içerisinde ve dışında kullanılan hammaddelerin uzak doğu ülkelerinin hammaddesi ile üretilmemiş olması, kullanılan ana filtre olan membran filtrenin NSF onaylı olması ve suyun muhafaza edildiği su tankının kötü koku, bakteri ve yosunlaşma oluşturmaması için paslanmaz çelik ve anti bakteriyel olması önemli hususlardır.

Su, insanın en çok ihtiyaç duyduğu ana maddelerden biridir. Bu yüzden içilen suların temizliği ve kalitesi çok önemlidir. Önceden daha az görülen su arıtma cihazları artık çoğu evde ya da iş yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Para karşılığında hazır su alımı yerine çeşme sularının da kullanılabilmesine imkan veren su arıtma cihazları giderek popülerleşmektedir.

Su arıtma sistemleri birçok sistemden oluşmaktadırlar. Her sistemde faklı aşamalar uygulanarak sonuç olarak temiz ve kaliteli su elde edilmektedir. Temel olarak cihazların sistemi farklı filtrelerin birleşmesi ile oluşmaktadır. Su filtrelerde aşama aşama ilerlemektedir. Her aşamada farklı boyutlarda maddelerden arındırılma işlemi uygulanmaktadır. Sonuç olarak ortaya taze, kaliteli ve içimi kolay olan bir su çıkmaktadır. Kısa süre içinde kişilere kaliteli su içme imkanı sunulmaktadır. Yetkili servisi olan ve sertifikalı su arıtma cihazları satın almanız faydanıza olacaktır.

Arıtma cihazının temelini oluşturan durum filtrelerinden geçmektedir. Tercih yapacağınız zaman özellikle bu durum üzerinden tercih yapmak sizlere olumlu sonuçlar verecektir. Sizlere su arıtıcı temin eden bir firma olarak filtre konusunda en son teknoloji ile uyumlu tercihlere gittik. Yedi farklı arıtma cihazlarını sizler için temin etmekteyiz. Yazımızın devamında bu konudan bahsedeceğiz. Daire girişi arıtma cihazı haricinde diğer cihazlar 7 farklı filtreden oluşmaktadır. Bu yedi filtrenin altısı yerel üretim olurken birisi dilediğiniz takdirde Amerikan teknolojisi Vontron ya da LG olmaktadır. Sizin istediğiniz doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Filtreler suyun ne derece ayrıştırılıp temizleneceği konusunda önemlidir. Bu doğrultuda kişilerin içini rahatlatmak ve aynı zamanda sudan elde edilecek verimi de arttırmak için en iyi filtreleri tercih etmekteyiz. Üstelik cihazda bulunan tüm plastik aksamları Sağlık Bakanlığı onaylı olarak beşinci seviye plastikten temin etmekteyiz. Bu sayede sizler diğer arıtma cihazları konusunda şikayet edilen plastik kokusu ya da tadına suyunuzda karşılaşmanız mümkün olmayacaktır. Firma olarak müşteri memnuniyeti temelli ilerlediğimizden ve su hayatlarımız için çok önemli olduğundan sağlık koşullarına en uygun şekilde olmak şartıyla profesyonel çalışmaktayız.

Su arıtma cihazları insan sağlığı için birçok faydaya sahiptirler. Çoğu evde artık insanlar bu tür cihazları tercih etmektedirler. Ayrıca birçok uzman da bu cihazları tavsiye etmektedirler. Su evlere ulaşana kadar doğada birçok yerden geçmektedir. Toprak, çamur ya da başka çözeltili alanlardan geçerek farklı maddeleri de taşımaktadır. Bu maddeler suda çözünerek yapısını değiştirmektedirler. Son dönemde sularda kirlilik miktarı da artmıştır. Bu sebeple artık cihazlara daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanlara güven vermektedirler. Tatlarda da oldukça fark yaratmaktadırlar. Normal musluk sularına göre sular daha içilebilir hale gelmektedir. Böylece su içimi artmaktadır. Bu da insan sağlığı için bir avantajdır.

Kurulum yapıldıktan sonra servis ekibimiz takip programları sayesinde filtre değişim sürelerini takip ederek sizleri belli periyotlarda arayıp bilgilendirirler.

Filtre değişimi gelmiş olan cihaz için servis ekibimiz sizleri belirlemiş ve müsait olduğunuz günde gelip ziyaret ederler. Suyun değerlerini ölçerek filtrelerinizi kontrol ederler. Değiştirilmesi gereken filtreleri sizinle paylaşarak uygun gördüğünüz takdirde değişimini yaparlar. Değişim yaparken filtreleri yıkama işlemine tabi tutarlar. Bu sayede ilk kurulumda yapılan su tankını doldur boşalt işlemine gerek kalmadan temiz ve sağlıklı suyunuzu tekrar kavuşmanızı sağlarlar.

Yaşadığınız şehre göre değişiklik gösteren bir durumdur. Filtre değişim periyotları ve maliyetleri için lütfen servisimizi arayınız.

Servislerimiz ev veya işyerlerine gelmeden önce kişisel dezenfektan işlemini tamamlar. Evinize veya iş yerlerinize girmeden öncede gerekli hijyen koşullarını gözeterek işleme başlar ve tamamlarlar.

Alanında uzman ekibimiz ortalama olarak 20-30 dakika içerisinde montajı tamamlar. Tesisat tipinizin eski olması, eski binalarda bu işlem biraz daha fazla sürer.

Kurulum için gelen ekibimiz profesyonel ekipmanları ile Musluk takılmadan önce sizin isteğinize bağlı olarak mutfak tezgâhınıza ya da uygun ise evyenize işlem yaparak musluğu takarlar.

Mutfak tezgâhını ya da evyesini deldirmek istemeyen veya ikinci bir musluk tercih etmek istemeyen müşterilerimiz için önerilen bir batarya çeşididir. Mutfağınızdaki ana batarya sökülerek onun yerine monte edilir. Bataryanın iki tarafında aç kapa şeklinde özelliği bulunur. Bunların birinden arıtma suyu alınabilirken diğer tarafından ise sıcak soğuk olmak üzere şebeke suyunuzu kullanabilirsiniz.

Filtre değişimi gelmiş olan cihaz için servis ekibimiz sizleri belirlemiş ve müsait olduğunuz günde gelip ziyaret ederler. Suyun değerlerini ölçerek filtrelerinizi kontrol ederler. Değiştirilmesi gereken filtreleri sizinle paylaşarak uygun gördüğünüz takdirde değişimini yaparlar. Değişim yaparken filtreleri yıkama işlemine tabi tutarlar. Bu sayede ilk kurulumda yapılan su tankını doldur boşalt işlemine gerek kalmadan temiz ve sağlıklı suyunuzu tekrar kavuşmanızı sağlarlar.

Sizin arıtma cihazınız için daha önceden uygun görmüş olduğunuz yere ekibimiz cihazı kurar. Bu işlemi gerçekleştirirken herhangi bir dağınıklık olmaz. Mutfak tezgâhı veya evyeyi arıtma musluğunu takmak için delme işlemini yaparken ufak tozlanmalar olabilir. Bu tozlanmada su veya bir peçete yardımı ile kolayca temizlenir.

İstanbul içerisinde bulunan müşterilerimiz için sipariş aşamasından sonra servis ekibimiz arayarak randevu oluşturur. Eğer müsaitseniz ve olağandışı bir sorun yaşanmadığı takdirde 2 iş günü içerisinde kurulum gerçekleşir. İstanbul dışından ise ürünler kargo ile teslim edilir. Kargo ulaştıktan ve kargomu aldım bilgisi sizler tarafından bizlere iletildiği takdirde 2 iş günü içerisinde kurulum gerçekleşir.

MERİDYEN SU ARITMAYI TERCİH EDEN

Referanslarımız

BLOG YAZILARIMIZ

Su Arıtma Sistemleri Hakkında

Su Arıtma Cihazı Ve Filtreleri Online Satış

İnsan vücudunun en önemli ihtiyacı olan su kalite ve içeriği bakımından oldukça önemli bir değere sahiptir. Hızla değişen dünya içerisinde değişmeyen tek gerçek su kalitesidir. Çağlar boyu değişmedi şimdiden sonra da suyun yeri hayatımızda değişmeyecek bu bakımdan vücut dengesini korumak ve sağlığımıza iyi bakmak için kaliteli ve yeterli alkali düzeyine sahip su cihazımızdan yararlanabilirsiniz. Suyun önemini bilen firmamız aracılığı ile sağlıklı yaşama doğru hayatınıza yön verebilirsiniz.

Şebeke suları her geçen gün daha da sağlıksız hale geliyor. Hazır satılan su ve damacana hizmetlerinde ise en verimli firmalardan bile zaman zaman olumsuz haber alınması su temini konusunda insanların kafasını iyice karıştırmış görünüyor. Bu nedenle evinizin musluğundan suyu görerek ve nereden geldiğini bilerek içmenin önemi daha da arttı. Firmamız kalitesinde ve 0 yerli üretim olan ürünümüz içeriğinde kanserojen madde içermediğinden güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Son yıllar da yerli üretim ürünlerinin de kalitesi oldukça artış gösterdi.

Su Arıtma Cihazı Nedir?

En kısa cevabı şüphesiz ki sağlıktır. Sağlık insan için paha biçilmez bir değere sahiptir. Su da insan vücudu için paha biçilmez bir değer içerir. Bu iki koşul birleştiğinde yaşam alanlarının olmazsa olmazı olan su arıtma cihazları ile tanışmanın zamanın geldiğini görebilirsiniz. Bu sayede hem sağlığınızı hem cebinizi korumanız mümkündür. Meridyen su arıtma sistemleri olarak sağlığınızın paha biçilmez değerinin farkında olarak hareket ediyoruz. Ev yaşam alanlarına sağlık getiriyoruz. 0 yerli üretimle ülkemize destek oluyoruz.su-aritma-cihazi

Firmamız faaliyetine 2003 yılında başlamıştır. Su arıtma cihazı dağıtım satış ve pazarlama sektöründe yılların deneyimi ile hizmet veren personellerimiz ile ülkemizin her yerine hizmet sunmaktayız. Sağlığınız için önemli olan suyu kapınıza getirerek ilerleyen zamanlarda da etkili teknik destek hizmetleri sunmak suretiyle müşteri memnuniyet ve sağlık odaklı çalışan firmamız ile iletişime geçerek sizde sağlığı evinize taşıyabilirsiniz.

Neden Su Arıtma Cihazı Satın Almalıyım?

Sağlıklı su içebilmek ve sağlığınızı korumak istiyorsanız su arıtma cihazı almanızda yarar vardır. Hazır suyun güvenli ve sağlıklıdır diye düşünüyorsanız maliyet açısından baktığınız da yine ücretin daha fazla olduğunu göreceğiniz için su arıtma cihazı daha avantajlı bir imkan olarak karşımıza çıkmaktadır. Suyun nereden geldiğini görmeniz açısından da yine önemli olan su arıtma cihazı markaları firmamız aracılığıyla güvenle temin edebilirsiniz. Sağlık, maliyet ve güven için tercih edilen su arıtma cihazı firmamız aracılığı ile yerli üretimle ve kanserojen madde içermeden üretilmiştir. Vücuda yararlı mineraller kaybolmadan güvenle firmamız su arıtma cihazı suyunu tüketebilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Güvenli mi?

Yaşam alanlarını için tercih edeceğiniz su arıtma cihazlarında güven çok önemli bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Hazır su ve olanaklar da oluşan kafa karışıklığı yüzünden tercih edilmesi gereken su arıtma cihazları doğru bir firma ile çalıştığınızda oldukça güvenli ve sağlıklıdır. Bu doğrultuda hizmet veren firmamız meridyen su arıtma cihazları yerli ve güvenli bir ürün olarak satışa sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışmamız nedeniyle satış sonrası teknik destek hizmetlerinde de müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Firmamız personelleri ile iletişime geçmek suretiyle sağlıklı suyumuzu yaşam alanlarınızda 14 gün boyunca deneme olanağı bulabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Olmalıdır?

Cihaz içeriğinde kullanılan malzemelerin A kalite olması önemlidir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlarken sağlıklı su içme olanağı da bulabilirsiniz.

Teknik hizmet noktasında firmamız 81 ile hizmet verdiğinden sıkıntı yaşamayacağınız bir ürün tercih etmeniz önemlidir.

Kurulum ve garanti süreçlerini de kontrol etmenizde yarar vardır. Arıza oluşumu istenmeyen bir durum ile karşılaştığınızda karşınızda muhatap bulabilmeniz önem arz eder.su-aritma-cihazi-tavsiye

Koşulsuz iade garantisi sunan bir firma ile çalışmak yine önemlidir

Uygun fiyatlı bir ürün tercih etmeli, fahiş fiyatlarla satılan ürünlerden uzak durmalısınız.

En Kaliteli Su Arıtma Cihazı Hangisidir?

Su arıtma cihazında güven ve tecrübenin yanı sıra teknik destek hizmetleri de önem taşır. Cihaz içeriği konusunda da yine 0 yerli olan bir üretim olması dolayısı ile içerik konusunda da endişe duymaya gerek kalmadan en iyi su arıtma cihazı güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Piyasa da pek çok içerik bulunduğu için özellikle de son yıllarda yerli ürünlere talebin arttığı görülmektedir.

Yerli ve denenmiş ürünler sağlık ve kullanım açısından çok daha iyi bir yere geldiği ve yedek parça açısından herhangi bir sorunda çabuk çözülebilmesi açısından da yine yerli malı ürünler avantajlı konumdadır. İçeriğinde kanserojen herhangi bir madde bulunmaması da yine firmamız su arıtma cihazı için önemli bir özelliktir.

Ayrıca insan vücuduna yararlı olan alkali seviyesinin ihtiyaç oranında üretiliyor olması da tercih nedenleri arasındadır. Ürünlerin kapalı ve açık konumda satışa sunulması da hem maddi hem tercihe göre ayrıcalıklı bir seçim olarak görülmelidir. Kapalı bir yeriniz mevcut ise açık su arıtma cihazı seçimi de gerçekleştirmek suretiyle ürün maliyetini düşürebilirsiniz.

Kaliteli Su Arıtma Cihazları Pahalı mı?

Firmamız bünyesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bu nedenle verilen hizmetin öncelikle sağlık boyutu düşünülür. Ardından müşteriye verilecek olan teknik destek hizmetleri planlı bir şekilde gerçekleştirilir. Sunulan hizmet kalitesi meridyen su arıtma cihazı firmasının en önemli yol haritasıdır.

Deneyimli kadromuz aracılığı ile uygun su arıtma cihazı fiyatları sunmak suretiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Piyasada su arıtma cihazları ile ilgili çok fazla fiyat teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz. Bu nokta da tercih yaparken maliyetin de önemli olduğunun unutulmamasında yarar vardır.

Su Arıtma Firması Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Günümüz insanlarını sağlığa verdiği önem arttıkça su ile ilgili kaygıları da aynı oranda artış gösterdi. Bu noktada hassasiyet oluştuğu için de piyasa da bu hizmeti veren pek çok firma bulunmaya başladı.

Hal böyle olunca da firma fazlalığı nedeniyle kişiler hangi firmalara güvenip güvenemeyeceği ve seçim yaparken nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda sorular sormaya başladı. Bu konuda yararlı olabileceğini düşündüğümüz birkaç öneriye bakacak olursak;su-aritma-cihazi-markasi

Öncelikle su arıtma cihaz tankına dikkat etmek gerekir. Tankın iç kısmının muhakkak çelikten olması sağlık açısından önem arz eder.

Kapalı kasa olması filtrelerin daha kullanışlı ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Bu nedenle kapalı kasa tercih etmekte yarar vardır.

Bilinenin aksine uzak doğu menşei olan cihaz malzemeleri kalitesi düşük olmaktadır. Bu nedenle iç parçaların üretim yerinin sorulmasında yarar vardır. Uygun fiyat sağladıkları için kanserojen madde içerme gibi bir riskle karşı karşıya kalmamak için bu noktaya hassasiyet göstermelisiniz.

Su arıtma cihaz alımında kişileri en çok düşündüren hizmet filtre değişimi olarak görülse de filtre değişimi cihazın sağlıklı çalışması açısından önem arz eder. Bu konuda sıkıntı yaşamamak adına deneyimli ve tecrübeli teknik destek konusunda müşteri memnuniyet odaklı çalışan bir firma ile çalışmanız önemlidir.

Firmamız aracılığı ile temin edeceğiniz meridyen su arıtma sistemleri kurulum sonrası 14 gün koşulsuz iade süreci başlatılmaktadır. Bu nedenle cihazımızı denemeyerek karar vermeniz daha doğru bir karar olacaktır.

En İyi Su Arıtma Cihaz Markaları

Su arıtma sistemleri satın alınırken dikkat edilecek en önemli nokta marka seçimi olmaktadır. İyi ve kaliteli bir marka sizler için her zaman önemli bir avantaj olacaktır. Su arıtma cihazı markaları arasında karar verirken dikkat etmeniz gereken birçok önemli unsur vardır. Bunların neler olduğu konusunda bilgi vermek istiyoruz. Su arıtma cihazlarında marka seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şöyle olmaktadır;

  • Markanın ürettiği su arıtma cihazları dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Bu konuda kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Cihazın filtreleri iyi ve işlevsel olmalıdır. Mümkün olduğunca kaliteli filtrelere sahip olmalıdır.
  • Markanın ürettiği cihazlarda yer alan tanklar, paslanmaz çelikten üretilmiş olmalıdır. Bu sayede suyunuz daha güvenli muhafaza edilecektir. Ayrıca bu cihazın dayanıklılığını da artıracaktır.
  • Markanın yetkili servis ağının yağın olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca parkaya ait parçalarında kolay bulunabilir olması gerekir.

Sizlere en iyi su arıtma markaları ve ürünleri ile hizmet veren önemli bir ekip olmaktayız. Su arıtma sistemleri satın alırken bizleri tercih ettiğinizde sorun yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Su Arıtma Sistemi Tavsiyeleri

Su arıtma cihazı tavsiyesi yeni cihaz satın alacaklar için çok önemlidir. Özellikle marka ve modellere dair yeterli bilgiye sahip değilseniz insanların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Su arıtma cihazları son derece işlevsel ve etkili ürünlerdir ancak doğru tercih yapılması gerekir. Doğru bir su arıtma makinesi satın aldığınızda uzun yıllar temiz ve sağlıklı suya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Su arıtma sistemleri satın alınırken kaliteli, iyi markaları tercih etmeli ve bunun yanında ayrıca insanların bu markalar hakkındaki düşüncelerini de incelemelisiniz. Böylece son derece kaliteli ve iyi ürünlere denk gelebilirsiniz.

Su Arıtma Sistemlerine İlişkin Yorumlar

Su arıtma cihazlarına dair dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta insanların bu konuda yaptıkları yorumlar ve şikayetler olmaktadır. Su arıtma satın alan kişiler bu yorumları mutlaka okumalı ve dikkate almalıdır. Bazı cihazlar çok iyi olsa da satıcılar kötü olduğu için kişiler yine çeşitli mağduriyetler yaşayabilmektedir. Meridyen su arıtma cihazı şikâyet yorumları hiç olmadığı için bizler bu durumdan oldukça memnunuz. Sizlere kaliteli ve iyi hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yaptığımız için bu tarz geri dönüşler almamış bizleri şaşırtmıyor.su-aritma-cihaz-fiyatlari

Su arıtma işlemi için cihaz satın alırken bizleri tercih eden ve aldıkları cihazdan da %100 memnun kalan kişiler oldukça fazladır. Hatta bu konuda neredeyse hiç olumsuz yorum almadığımızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Bizler sizlere kaliteli dayanıklı ve güvenilir su arıtma cihazları sunuyoruz ve bunun karşılığında da sizlerin memnuniyeti kazanıyoruz.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma sistemi alınırken fiyat konusu sizleri de yakından ilgilendiriyorsa bilgi vermek istiyoruz. Su arıtma cihazı fiyatları marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Yani aldığınız cihazın markası ve modeli ne kadar iyi ve etkili ise cihazın kalitesi de o kadar artmaktadır. Su arıtma cihazları alırken bu yüzden fiyattan önce ürünün işlevine ve kalitesine odaklanmanız gerekir. Bu şekilde son derece etkili ve iyi bir ürün alabilirsiniz. Ayrıca fiyatı uygun olup aldığınız cihazlardan uzun yıllar verim almanız oldukça zordur. Cihaz ne kadar iyi ise o kadar suların arıtılması da iyi olacaktır.

Sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı su arıtma cihazı satan önemli bir firma olarak destek veriyoruz. Satışını yaptığımız cihazlar kalitesine ve işlevine göre son derece uygun fiyatlı olmaktadır. Bu yüzden de paranızın hakkını fazlası ile verdiğini ifade edebiliriz. Sizlerde böyle bir cihaz temin etmek istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Su Arıtma Makineleri Filtreleri

Su arıtma cihazı filtreleri daha önce de bahsettiğimiz gibi cihazlarda en önemli görevi üstlenen parçalar olmaktadır. Bu filtreler suyun içinde yer alan maddelerin temizlenmesini ve arıtılmasını sağlar. Cihazlarda farklı görevler üstlenen birçok önemli filtre bulunur. Bunların her biri suyun içinde yer alan ayrı bir maddeyi ve pisliği temizler. Ayrıca suyun daha lezzetli olmasını sağlayan önemli filtrelerde mevcut olmaktadır.

Su arıtma cihazı tavsiyesi almak isteyenlerin en fazla dikkat etmesi gereken konu cihazların içinde yer alan filtreler olmaktadır. Satın aldığınız cihazların mutlaka iyi filtrelerinin olması gerekir. Filtre ne kadar iyi ise sular o kadar fazla temizlenecek ve sağlıklı olacaktır.

Su Arıtma Filtrelerinin Değişimi

Su arıtma cihazlarında yer alan filtreler çok çalıştığı ve en önemli işi yaptıkları için zamanla yıpranmaktadır. Su arıtma cihazı filtre değişimi bu yüzden belirli aralıklar ile mutlaka yapılmalıdır. Her filtrenin belirli bir ömrü olduğu için filtre değişim zamanları değişmektedir. Ayrıca filtrelerin fiyatları da birbirlerinden farklı olduğu için su arıtma cihazı filtre değişimi maliyeti de değişkenlik göstermektedir. Satın aldığınız filtreleri ayrıca kendiniz de değiştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken suyu kesmek ve eski filtreyi çıkarıp, yerine yenisini takmak olacaktır. Filtre değişimi ve cihazınız ile ilgili her konuda ayrıca bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Su Arıtma Filtreleri Ne Zaman Değişmeli?

Su arıtma cihazı filtre değişimi süreleri kişilerin cihazı kullanırken bilmesi gereken en önemli detaylardan biridir. Her filtrenin değişim süresi farklı olmaktadır. Bazı filtreler 6 ayda bazıları ise 2 yılda bir değişmelidir. Su arıtma cihazınızı monte eden servis yetkilileri sizlere bu konuda detaylı bilgi verecektir. Su arıtma cihazı fiyatları filtrelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak cihazın işlevini de filtrelerin kalitesi belirlemektedir.

Su Arıtma Sistemlerinde Bulunan Su Tanklarının Görevleri

Su arıtma cihazı tankı su arıtma cihazlarının bir diğer önemli parçasıdır. Bu tankların görevleri genel olarak suyunuzu muhafaza etmektir. Suyunuz temizlendikten sonra bu tanklara dolar ve burada depolanır. Sizler musluğu açtığınızda da buradan su gelir. Cihaz ilk kurulduğunda deponun dolması için biraz beklenmesi gerekir. Sonrasında herhangi bir aksaklık olmadan deponuz çalışır. Su arıtma cihazı markaları arasında karar verirken su tankı paslanmaz çelik olan ürünleri öncelikle tercih etmeniz daha doğru olacaktır.su-aritma-cihazi Böylece cihazınızı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilir ve herhangi bir sorun yaşamazsınız. Su arıtma ne kadar iyi olursa suyun kalitesi ve temizliği de o kadar iyi olacaktır. En iyi su arıtma cihazları içinde zaten doğru adreste olduğunuzu ifade edebiliriz.

Su Artma Cihazlarında Kullanılan Musluklar

Su arıtma cihazlarının yine bir parçası olan musluklar, evlerde kullanılan musluklardan biraz farklıdır. Daha ince olan bu musluklar tezgâhta özel olarak bir yere yerleştirilir. Böylece arıtılmış su ile şebeke suyu farklı bölümlerden akar. Bu muslukların iyi bir yere monte edilmesi gerekir. Bu kolay kullanım için önemli bir ayrıntı olmaktadır. Su arıtma cihazı musluğu genel olarak özel bir tarafı olan bir ürün değildir. Çoğu standart olarak üretilir ve monte edilir. Bunun dışında adres değişikliği gibi bir durum olduğunda yetkili servisler istediğiniz gibi hem cihazı hem de musluğu yeni adreste mutfağınıza monte edecektir.

Su Arıtma Sistemlerinde Cihaz Bakımı

Su arıtma kullanıyorsanız bilmeniz gereken en önemli detay bu cihazların bakım gerektirdiğidir. Cihazların kullanımı kolay, maliyeti düşük, avantajlı ve sağlıklı olması bir yana bakım gerektirmektedir. Ancak düzenli olarak bakımı yapıldığında cihazdan maksimum verim alınabileceğini ifade edebiliriz. Cihazın bakımı sırasında filtre temizliği, filtre değişimi, su tankı temizliği ve su tankı hava basıncı ayarlaması gibi işlemler yapılmaktadır. Su arıtma cihazı 

su-aritma-cihazlari-servisi

bakımı genel olarak bu işlemlerden oluşmaktadır. İşlemlerin her biri son derece önemli ve dikkat gerektirmektedir. Bu yüzden de yapılırken teknik servis desteği almanız çok önemlidir. Su arıtma cihazı tavsiyesi alırken özellikle firma seçiminin ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. Firmalar sizlere satış sonrasında da destek vereceğinden mutlaka dikkatli olmanız ve iyi bir ekip ile çalışmanız gerekir.

has been added to your cart:
Checkout
Hemen Ara